Výroční zpráva za rok 2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2009 A.D. -  7. KONCERTNÍ SEZÓNA

Za rok 2009 jsme s pomocí Boží odehráli  98  vystoupení.

Soubor SoliDeo odehrál 50 veřejných koncertů, většinou v kostelech na nejrůznějších místech Čech, Moravy a Slezska.

Na základních a středních školách jsme odehráli  24 výchovných koncertů.  

V tomto roce jsme s herečkou, paní Milenou Steinmasslovou  hráli 1x literárně-hudební pořad: ?Svatá Zdislava, člověk-žena-světice? (Liberec-Ruprechtice)

Slibně se vyvíjí naše spolupráce s panem Svobodou, majitelem lodi ?Porta Bohemica 1?, na které jsme 2 dny hráli v prosinci, při vánoční plavbě po Labi.

 Také letos jsme měli možnost několikrát vystupovat  na hradech a zámcích(na hradě Střekov, Sloup a Lemberk, Kuks)

Na rautech jsme hráli dvakrát - na Lemberku a Cvikově při návštěvě litom. biskupa.Letos jsme začali spolupracovat hospitalem na Kuksu.

V létě jsme jako duo (Káťa Amortová a Miloš) 16 dnů hráli při prohlídkách. V listopadu jsme pak jako trio (Martinka, Anička Michalcová a Miloš) hráli 4 dny na předvánočním jarmarku.

Pro naše posluchače jsme ve studiu Sklep v Litvínově začali natáčet nové CD.

Z dílny pana Čípa máme nový nástroj ? altový gemshorn z antilopy oryx.                                 Pro posluchače jsem jako dárek nechali vyrobit žetonky a klíčenky s našim logem . Z reklamních důvodů s sebou na koncerty vozíme ?bilboard? 

I v letošním roce jsme hráli ve stejném složení: Martina Rejmanová, Ivona Culková, Kamila Purkytová nebo Zuzana Hubáčková/Káťa Amortová a Miloš Fr. Rejman. Letos jsme začali spolupracovat s výbornou muzikantkou Annou Michalcovou, která hraje na příčnou flétnu a velmi rychle se ?spřátelila? s námi i s většinou dobových nástrojů.

Putovní pohár turnaje v bowlingu měl v držení pan Josef Kroupa. Všem mým spoluhráčkám a jejich rodinám patří velké poděkování a můj obdiv nad jejich obětováním se pro hudbu a SoliDeo a rozdávání radosti stovkám našich posluchačů.              Miloš Fr. Rejman 

 

©2019 SoliDeo