Výroční zpráva za rok 2007

VÝROČNÍ ZPRÁVA SOUBORU SOLIDEO ZA ROK 2007 - 5. KONCERTNÍ SEZÓNA

Za rok 2007 jsme s pomocí Boží odehráli 89 koncertů nebo jiných vystoupení. K pátému výročí SoliDea jako kvarteta jsme si nechali vytvořit sochu sv. Cecílie, patronky hudebníků, kterou nám v srpnu v Píšti posvětil P. Mgr. Petr Černota.

Soubor SoliDeo odehrál 55 veřejných koncertů většinou v kostelech a kaplích na nejrůznějších místech Čech, Moravy a Slezska.

Letos jsme poprvé navštívili Slovensko, kde jsme odehráli 5 koncertů v Piešťanech, Trenčíně, Pezinku a Bratislavě. Také jsme měli koncert v Německu v Seifenesdorfu.

V tomto roce jsme jsem též natočili naše adventní CD ?Rorate caeli de super?, které bylo v červnu ?pokřtěno? primátorem Děčína Ing. Vladislavem Raškou a herečkou paní Milenou Steinmasslovou.

V historických prostorách hradů a zámků jsme vystupovali 5 krát (na zámcích Novém Městě n/M a Lemberku. Dále na hradech Střekov, Sloup a Boseň-Valečov)

Zvláštní akcí bylo hraní před plesem na zámku v Jílovém, při pouti v Radvanci, při Řemeslných trzích v Havlíčkově Brodě, návštěvě pana prezidenta V. Klause v Krásné Lípě, nebo při předávání našeho nové auta ve firmě Ford v Děčíně.S programem o sv. Zdislavě jsem vystupovali jednou ? v Děčíně. Na rautech jsme hráli dvakrát ? na hradě Střekov.

Na základních a středních školách jsme odehráli 22 výchovných koncertů.

I v letošním roce jsme hráli ve stejném složení: Martina Rejmanová, Ivona Culková, Kamila Rejmanová nebo Zuzana Hubáčková a Miloš Fr. Rejman. Všem mým spoluhráčkám patří velké poděkování a můj obdiv nad jejich obětováním se pro hudbu a SoliDeo a rozdávání radosti stovkám našich posluchačů.

Miloš Fr. Rejman

 

©2019 SoliDeo